نمی توانستیم ریسک کنیم/ الاتحاد قطعا در بازی برگشت گل می‌خورد! – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان /// الهه فاخته

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه بین تیم های الاتحاد عربستان و ذوب آهن اصفهان به میزبانی امارات برگزار شد که این دیدار با شکست ۲ بر یک نماینده ایران به پایان رسید. 

علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پس از دیدار با الاتحاد گفت: در مورد بازی رفت باید بگویم با توجه به اینکه نتیجه 2 بر یک شد و ما حتی می توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم نتیجه بدست آمده برای ما خوب است و در بازی برگشت امیدوار به جبران هستیم.

منصوریان ادامه داد: تیم الاتحاد در 15 دقیقه پایانی بازی دچار افت فیزیکی شد و قطع به یقین ما در دوحه تغییر سیستم خواهیم داشت. خیلی امیدوار به دوحه می رویم و به یاری پروردگار جریان بازی را تغییر می دهیم.

وی گفت: با توجه به اینکه در بازی برگشت نتیجه یک بر صفر منجر به صعود ما می شود باید در بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در دفاع بدون اشتباه ظاهر شویم؛ الاتحاد در دوحه قطعا از ما گل خواهد خورد. 

منصوریان افزود: در این بازی نمی‌توانستیم ریسک زیادی کنیم اما بازی برگشت فرق دارد و با توجه به مشکلات زیادی که در خط دفاعی الاتحاد دیدم این تیم قطعا از ما گل می‌خورد و اگر با دقت بازی کنیم و گل نخوریم می توانیم صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و الاتحاد عربستان روز دوشنبه ۲۱ مردادماه به میزبانی ذوب آهن در قطر برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *