تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از سد شهرداری رشت گذشت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان /// الهه فاخته

به گزارش خبرنگار مهر، دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور در قم آغاز شد و در یکی از بازی‌ها، شامگاه شنبه تیم سوهان محمد سیمای قم توانست تیم شهرداری رشت را شکست دهد.

تیم‌های سوهان محمد سیمای قم و شهرداری رشت در سالن شهید حیدریان قم با هم دیدار کردند که در این مسابقه تیم سوهان محمد سیما ۳ بر صفر حریف خود را مغلوب کرد و با کسب این برد به صعود امیدوار باقی ماند.

در این مسابقه مرتضی عباس آبادی از روی نقطه پنالتی گل اول را برای تیم سوهان محمد سیما به ثمر رساند و  معین میرزاحسینی و محسن بیات دیگر گلزنان تیم سوهان محمد سیما بودند تا نماینده قم همچنان تیم دوم جدول ۶ تیمی این گروه باقی بماند.

در دیگر بازی‌های برگزار شده در سالن شهید حیدریان قم، تیم مقاومت شهرکرد ۲ بر یک برابر تیم شهروند ساری به پیروزی رسید و آیندگان بندر عباس ۴ بر ۳ از سد تیم منصوری شاد کاشان گذشت.

نماینده قم در دومین بازی دور برگشت لیگ برتر فوتسال جوانان کشور امروز یکشنبه ۲۰ مرداداز ساعت ۱۸ به مصاف انصار شهرکرد خواهد رفت که با ۱۳ امتیاز و یک امتیاز بیشتر از تیم سوهان محمد سیما در صدر جدول قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *