مزایای ثبت شرکت

آیا به دنبال پیشرفت و درامد های عالی در کسب و کار خود هستید؟ ایا می خواهید به اعتبار و وجهه اجتماعی بالا برسید؟ ایا از ان دسته از افرادی هستید که دوست ندارید برای دیگران کار کنند و می خواهید برای خود دارای کسب و کار مستقل بوده و تصمیم نهایی را خودتان بگیرید؟ ایا دلیل توسعه و پیشرفت برخی از افراد برای شما هم سئوال شده است؟ تمامی جواب این مسائل تنها در دو کلمه خلاصه شده است. “ثبت شرکت”

اما چگونه می توان با ثبت شرکت به این همه ارزش افزوده رسید؟ نیاز به انجام کار بصورت حرفه ای و با تضمین های معتبر و به دنبال ان با کیفیت و سرعت مناسب خواسته اکثر شرکت ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی می باشد. شرایط فعلی دنیا به گونه ای است که شرکت ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی ترجیحشان بر این است که بسیاری از فعالیت ها و نیاز های خود را برون سپاری کنند و تمرکز اصلی خود را بر موضوعات نهایی و اصلی خود بگذارند. از این رو باید برای نیاز های جانبی و البته مهم خود اطمینان کافی را داشته باشند.

خوب سپردن کار و وظیفه مورد نظر به یک فرد حقیقی نمی تواند خواست شرکت ها را تحقق بخشد. افراد معمولی و حقیقی توانایی محدودی دارند و در بسیاری از موارد سرعت و بازدهی لازم را برای شرکت های مختلف ندارند. ضمنا اعتبار لازم را هم ندارند. هیچ نهاد و شرکت بزرگی نمی خواهد کار خود را به فردی واگذار نماید که در صورت عدم توانایی برای انجام کار و یا اسیب زدن به سیستم به جای اصلاح نتواند ادعای غرامت و خسارت داشته باشد.

شرکت های حقوقی به دلیل اینکه ثبت می شوند و کار را بصورت تخصصی و حرفه ای و با گروهی از افراد مختلف با تخصص های مرتبط انجام می دهند طبیعتا انتخاب بسیار مناسب تری برای شرکت ها و نهاد های مختلف به منظور برون سپاری فعالیت های مختلف خود هستند. از این رو هر روز می بینیم که شرکت های دولتی و خصوصی بیشتری به جمع شرکت هایی اضافه می شوند که تنها برای عقد قراردادهای مختلف خود و صدور مجوز حضور در مزایده ها و مناقصه های خود تنها شرکت ها و اشخاص حقوقی را صاحب صلاحیت می دانند و در واقع جایی برای اشخاص حقیقی ندارند.

موضوع دیگر سپردن نمایندگی و شعبات شرکت های مختلف است. این شرکت ها خواه داخلی باشند و خواه خارجی اصلا علاقه ندارند که اعتبار خود را که به سختی به دست اورده اند به دست افرادی بسپارند که هیچ اعتبار حقوقی ندارند. از این رو می بینیم که تنها اشخاص حقوقی در شرایط این شرکت ها اجازه ارائه درخواست برای دریافت نمایندگی و تاسیس شعبه را دارند.

بانک ها و موسسات مالی نیز به دلیل همین اعتبار و شخصیت حقوقی شرکت ها و ضمانت محکم این اشخاص حقوقی با شرایط راحت تر و با میزان بیشتری حاضر به پرداخت تسهیلات و وام های خود به شرکت ها هستند.

ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری باعث می شود که فعالیت شرکت بصورت حرفه ای تر و در قالب حقوقی انجام شود. از این رو تعاملات و فعالیت های شرکت رسمی تر و معتبر تر از فعالیت های اشخاص حقیقی می شود . این دلایل قابلیت های افرادی که بصورت حقوقی کار می کنند را چندین برابر خواهد کرد و تمامی این موارد باعث می شود شرکت ها بتوانند به راحتی قرارداد ها و بازار های مختلف را برای ورود و سرمایه گذاری انتخاب نمایند. قرارداد های بزرگتر و معتبر تری داشته باشند و سود و درامد بسیار بالاتر را هم به دست بیاورند.

حال به دلیل برتری اشخاص حقوقی واقف شدید؟ دانستید که چرا ثبت شرکت تا این حد در موفقیت افراد تاثیر گذار است و به چه دلیل برخی به این خوبی در کسب و کار خود پیشرفت می کنند؟

البته ثبت شرکت تنها به این دلایل باعث موفقیت افراد نمی شود. موضوعات زیادی موفقیت شرکت ها را تضمین می کند. مثلا برنامه ریزی و هدف گذاری در شرکت ها بسیار دقیق تر و منظم تر است. افکار مختلف و دیدگاه های برتری جویانه و رقابتی بیشتری در شرکت ها وجود دارد و شرکت ها به دلیل داشتن سرمایه و توان بالا اعتماد به نفس بیشتر و ترس کمتری از شکست خواهند داشت.

برای ثبت شرکت هم موسساتی مانند موسسه حقوقی ثبت شرکت و ثبت برند نوبل می توانند خیلی زود شما را به نتیجه برسانند. تنها با یک وکالتنامه شرکت خود را توسط کارشناسان حقوقی موسسه ثبت شرکت و ثبت برند نوبل به ثبت برسانید و تمامی نیازهای حقوقی خود را به انها بسپارید و در عوض خودتان به موضوع برنامه ریزی و تمرکز بر فعالیت های خود برای توسعه بیشتر بپردازید.

درباره ی kejdhury80

مطلب پیشنهادی

زمان لازم برای ثبت شرکت چقدر است

یکی از سئوالات همیشگی علاقمندان به ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری مدت زمان ثبت …